Nie pozyskałam kredytu od banku

Dwa lata temu miałam niemały dylemat. W trakcie jazdy pojazdem uderzyłam w rów więc byłam zmuszona wezwać wsparcie. Było pewne, iż pojazd nie będzie już służył do wykorzystania. Na szczęście nie zaznałam rozległych ran, jedynie połamane żebro tudzież złamanie dłoni natomiast należący do mnie opel był autentycznie zniszczony.


Mechanik powiedział, iż powinnam zakupić następny model. Nie posiadałam pieniędzy na kupno kolejnego samochodu. Zadzwoniłam do przyjaciółki, jednakże była w stanie dla mnie użyczyć wóz na zbyt krótki okres. Postanowiłam, iż nabędę używane środek lokomocji. Na co dzień jestem zmuszona jeździć do firmy niemal 25 km. Autobusy kursują tylko 3 razy na cały dzień. Dlatego nie zdołałabym wycofać się z dojazdów za pomocą mojego wozu. Pojechałam zatem do banku.

Negatywny ślad w BIG

W trakcie audiencji w instytucji bankowej, oznajmiono mi, iż posiadam pejoratywny wpis w KRD wynikający z nie zwrócone na czas rachunku kilka lat temu. Pracownik obsługi klienta oznajmił, iż obecnie nie mogą udzielić dla mnie zobowiązania na zakup pojazdu. Ponadto teraz reguluję inny debet, który otrzymałam aby zrobić renowację domu. Trwałam w skomplikowanej pozycji. Tymczasem kolejnego dnia w sieci zauważyłam propozycję pożyczek pod zastaw w instytucji Inwestum. Wpadłam na portal http://inwestum.com.pl/ a tam znalazłam informację, iż przedsiębiorstwo udziela kredyty pod zastaw domów bez wykwaterowania. Miałam w posiadaniu własne gniazdko, owszem nieduże, jednak wyceniono je na ok. 250 tysięcy zł. Doczytałam, iż Inwestum nie żąda wykwaterowania się, natomiast tego typu zobowiązania mogą być mało ryzykowane. Zadzwoniłam wówczas do firmy dzięki czemu zaprezentowano mi szczegóły pożyczek.

Środki dostałam po 24 godzinach

Obsługa klienta była niezwykle miła. Powiadomiono mnie które dokumenty powinnam przekazać. Były to przede wszystkim poświadczenie o opłacaniu czynszu i skany zdjęć nieruchomości. Poza tym o pożyczkę mogłam aplikować przez internet, z mojego domu. Weryfikacja mojego formularza trwała prawie dobę. Dostałam pozytywną odpowiedź zatem udostępniono mi zobowiązanie sięgające 17 tysięcy zł. Musiałam uregulować pożyczkę w czasie 18 miesięcy. Wiedziałam, iż nie miałabym trudności ze zwrotem pożyczki w terminie. Niedawny awans pozwala mi na wykorzystanie własnych zarobków na raty długu. Udało mi się zakupić samochód. Okazało się to być niesłychanie udane wyjście.