Niedrogi dom na własność

Od kilku lat razem z mężem fantazjowaliśmy o mieszkaniu w dobrej lokalizacji. Nie mieliśmy jednakże nadwyżki gotówki toteż banki podważały formularz o zobowiązanie finansowe. Zadecydowaliśmy, iż wspólnie zaczniemy dorabiać na dobrych stanowiskach w wyniku tego będziemy zbierać środki na wymarzone mieszkanie. Miłosz uzyskał etat w instytucji wytwarzającej okna,

która szukała pracowników przez witrynę www https://www.oknaoptimus.eu/.
Chorwacja
Szukali profesjonalistę, jaki zdoła być wytwórcą materiałów okiennych. Małżonek otrzymał auto bowiem był zobowiązany podróżować w naszym województwie. Ja szukałam stanowiska w spółce medycznej natomiast koniec końców dostałam pracę w filii znanej firmy medycznej. Polecenia, które wykonywałam powodowały, iż byłam szczęśliwa. Jaki czas potem zdobyłam lepsze stanowisko w wyniku czego miałam szansę przejść na dogodniejszą pozycję. Moje profity podwyższyły się. Z kolei partner przeprowadzał znaczący projekt na drzwi i okna dlatego zdobył korzystne przychody.

Gdy minęło 5 lat mieliśmy potrzebny wkład własny

Po pewnym czasie odłożyliśmy kapitał ażeby aplikować o pożyczkę. Pomknęliśmy do Banku ING oraz wypełniliśmy formularz o zobowiązanie finansowe. Poinformowano nas, iż nasza możliwość do uregulowania zobowiązania wynosi niemal 600 000 zł. Potem wyjechaliśmy pooglądać lokale, które nam przypadły do gustu. Po tygodniu zamówiliśmy mieszkanko dwupokojowe ze sporym tarasem. po raz kolejny udaliśmy się do instytucji bankowej by wnioskować o pożyczkę sięgającą 350 000 zł. Był to dom w stanie deweloperskim, w związku z tym chcieliśmy na dodatek z grubsza 80 000 na wyposażenie. Zamontowaliśmy okna, które kupiliśmy w instytucji, w której wykonuje pracę mój mąż. Położyliśmy panele oraz wykończyliśmy kuchnię. Nim minęły trzy tygodnie nasz gniazdko było przygotowane do zakwaterowania.
dom kasa

Cieszymy się z własnego lokum

Mieszkamy w naszym własnym domu blisko 2 lata i myślimy, iż okazało się to idealne założenie. W pojedynkę wykończyłam pokoje a dodatkowo pomagały mi koleżanki. Apartament ma okna przesuwne a w kuchni zaplanowaliśmy mieć barek. Ponadto powiesiłam ładne malunki, zaś małżonek kładł kafelki. Nasze własne M3 prezentowało się nader estetycznie. Znajomi okazali się być pozytywnie zszokowani ogromem mojej umiejętności doboru stylu. Teraz najczęściej po powrocie z firmy spędzamy czas w nowym mieszkaniu. Ubóstwiamy tu pichcić a także się relaksować na kanapie.